Оголошення про проведення конкурсу на посаду спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Сучевенської сільської ради

Дата: 22.10.2021 10:44

ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОГОЛОШЕННЯ
про проведення конкурсу на заміщення вакантних посад

Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу органах місцевого самоврядування», Постанови КМУ від 15.02.2002 року № 169 «Про затвердження Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців», Сучевенська сільська рада ОГОЛОШУЄ КОНКУРС на заміщення вакантної посади спеціаліста І категорії відділу освіти, культури, молоді та спорту Сучевенської сільської ради.

Основні вимоги до кандидата:

• громадянство України;
  • вища освіта не нижче ступеня бакалавра;
  • вільне володіння державною мовою та персональним комп’ютером;
  • без вимог до стажу роботи;
  • знання діючого законодавства України.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до конкурсної комісії Сучевенської cільської ради такі документи:

1.  письмову заяву про участь у конкурсі із зазначенням основних мотивів для зайняття посади;
  2.  заповнену особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками (автобіографія, трудова діяльність);
  3. дві фотокартки розміром 4 х6 см;
  4. копії документів про освіту, підвищення кваліфікації, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня
  5. підтвердження подання декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік за формою, встановленою відповідно до законодавства;
  6. копію паспорта;
  7. копію військового квитка (для військовослужбовців або військовозобов'язаних).

Документи на конкурс приймаються протягом 30 календарних днів з дня оприлюднення оголошення про конкурс за адресою: 60422, вул. Центральна, 22, село Сучевени Чернівецької області.

Додаткова інформація щодо основних функціональних обов'язків, розміру та умов оплати праці та з інших питань надається у Сучевенській сільській раді за телефоном (03734) 4-85-31 або електронною адресою: sil-radasucivenu@ukr.net.

Коментарі:

Ваш коментар може бути першим :)