Інформація про вивезення сміття

Дата: 06.06.2024 16:06

Інформація про вивезення сміття

Вивіз сміття буде організовано в усіх населених пунктах Сучевенської територіальної громади шляхом надання послуг з вивезення твердих побутових відходів комунальним ТОВ «Альтфатер Чернівці»

21 березня 2024 року відбулося засідання конкурсної комісії з визначення виконавця послуг з вивезення побутових відходів з території сіл Сучевенської сільської ради (с. Сучевени, с. Петричанка, с. Просіка, с. Просикуряни, с. Купка, с. Корчівці).

Після  проведення конкурсу з визначення виконавця послуг з вивезення твердих побутових відходів на території сільської ради, враховуючи протокол  засідання конкурсної комісії за № 1 від 21 березня 2024 року,   рішення виконавчого комітету № 58 від 27 березня 2024 року  «Про визначення виконавця послуг на здійснення операцій зі збирання та перевезення побутових відходів на території Сучевенської сільської ради»  визначено  ТОВ «Альтфатер Чернівці» виконавцем послуги з вивезення твердих побутових відходів на території Сучевенської сільської ради на 12 місяців з 01 квітня 2024 року до 31 березня 2025 року.

• Тарифи ТОВ «Альтфатер Чернівці» на послуги з вивезення твердих побутових відходів для різних типів споживачів при загальній системі обслуговування з використанням контейнерів для накопичення ТПВ ємністю 1,1 куб.м.:

- для населення на одного мешканця будинку приватного сектора в місяць – 35,00 грн. з ПДВ;

- для комунальних підприємств, населення за 1 куб.м. – 175,00 грн. з ПДВ;

- для бюджетних організацій за 1 куб.м. – 175,00 грн. з ПДВ;

- для комерційних організацій за 1куб.и. – 175,00 грн. з ПДВ;

• Тариф ТОВ «Альтфатер Чернівці» на послуги для населення при індивідуальній системі обслуговування з використанням контейнерів для накопичення ТПВ:
  • ємністю 0,12 куб.м, один вивіз -21,00 грн. з ПДВ за графіком вивозу 1 р на тиждень - 84 грн/міс. з ПДВ
  • ємністю 0,24 м.куб, один вивіз -42,00 грн. з ПДВ за графіком вивозу 1 р на тиждень - 168 грн/міс. з ПДВ
  • ємністю 1,1 м.куб, один вивіз -192,50 грн. з ПДВ за графіком вивозу 1 р на тиждень - 770 грн/міс. з ПДВ

ТОВ «Альтфатер Чернівці»  необхідно укласти договори  про надання послуг з вивезення твердих побутових відходів з  мешканцями   приватного  сектору, підприємствами, установами та організаціями, що знаходяться на території Сучевенської сільської ради. Для цього необхідно юридичним особам, підприємцям та жителям сіл  звернутися до представника Сучевенської сільської ради Анатолія ШОДРИНГА за адресою: вул. Центральна, 22, с. Сучевени щовівторка з 14-00 до 17-00 години, щочетверга з 08-00 до 13.00 години.

Документи необхідні для укладання договору про надання послуг з вивезення побутових відходів від населення:

1. Паспорт громадянина України (ксерокопія);
  2. Ідентифікаційний номер (ксерокопія).

Чистота — чи не найголовніший атрибут затишного й комфортного життя в населеному пункті. Територія села  - одна спільна оселя для всіх і кожного, чистота якої починається із сумлінного ставлення жителів до довкілля, поваги до оточуючих та самих себе. Отже, чистота територіальної громади — спільна справа для всіх її жителів.